Back to Top


1395/06/30 - 12:21

وب سایت شخصی بهمن شفیعی-Bahman Shafiei website

وب سایت بهمن شفیعی با هدف ارایه تجربیات شخصی در زمینه مهندسی نرم افزار و برنامه نویسی ایجاد شده است. PHP-MYSQL-SQL Server-ASP.Net-C#-Code Igniter-MVC

کلمات کلیدی

بهمن شفیعیمهندس نرم افزاروب سایتشخصیتجارببرنامه نویسیBahmanShafieiBahman Shafiei

وب سایت شخصی بهمن شفیعی-Bahman Shafiei website

سلام

بهمن شفیعی هستم، کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار.

تو سال هایی که دارم برای خودم کار میکنم خیلی سوالات برام پیش اومده. دوستانی که در حیطه مهندسی نرم افزار و برنامه نویسی فعالیت میکنند در جریان گستردگی اطلاعات در این حیطه هستند و می دونن این اطلاعات زیاد با چه سرعتی در حال بروز شدن هستند.

بعضی وقتا سوالاتی برای من پیش میومد که رسیدن به راه حل اونها خیلی زمان من رو میگرفت و شاید بعضی وقتا باید ۲ روز یا شاید بیشتر وقتم رو کامل میگذاشتم تا جستجو کنم و یا خودم راه حل های مختلف رو امتحان کنم تا به جواب برسم. سر همین موضوع بود که تصمیم گرفتم تجربیاتم رو در اختیار همه قرار بدم تا با زمان کمتری اطلاعات رو پیدا کنند و کسانی هم که به انگلیسی زیاد تسلط ندارند بتونند با جستجو و مطالعه فارسی اطلاعات خودشون رو کسب کنند.

چند سالی هست که تصمیم داشتم وب سایت خودم رو راه اندازی کنم. با توجه به مشغله کاری که داشتم این فرصت به من دست نمیداد. الان هم وب سایتی که دارم فقط در حد مقالات هست ولی برنامه های خیلی زیادی در ادامه برای اون دارم.

به زودی قسمت نظردهی برای مطالب به وب سایت اضافه می شه و میتونیم به صورت تعاملی تر در رابطه با هر مطلبی که به سایت اضافه می شه ارتباط داشته باشیم.

یه نکته هم که باید بگم اینه که من ادعا ندارم راه حل هام بهترینه و اگر دوستانی بودند که راه حل بهتری داشتند به من اطلاع بدن تا مطلب رو اصلاح کنم و بقیه دوستان هم استفاده کنند.

 

با تشکر

بهمن شفیعی